Aydınlatma

Aydınlatma, bir ortamı ve/veya içerisindeki nesneleri farklı boyutlarda görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamalarıdır.

Makro Teknik LTD. 1986’dan beri ülkemizde birçok başarılı aydınlatma projesine imza atmıştır. İlk tasarımdan, kuruluma, operasyon ve bakıma kadar aydınlatma ile ilgili aklınıza gelebilecek herşey şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bir ortamın muntazam bir şekilde aydınlatılması için maliyeti düşük ışık kaynaklarının kullanılması çözüm değildir. İstenilen görseli ve konforu yakalamak için kaliteden ödün vermemek gerekir.

Ülkemizde sadece şirketimiz bünyesinde bulunan markalar ise Braytron, Krea Design ve De Majo’dur. Geleneksel avizelerden, kaliteli ve çevre dostu led ampüllere, projektörlerden modern dizayn aydınlatma seçeneklerine kadar herşey markalarımızın ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

İşletmelerden konutlara, stadyumlardan parklara, Makro Teknik LTD. küçük veya büyük her türlü aydınlatma projeniz için sizlere hizmet vermeye hazırdır. Daha önce yaptığımız işlerden bazılarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.