Hakkımızda

Makro Teknik Ltd.


1986 yılından beridir faaliyette olan Makro Teknik LTD., piyasada kaliteli işlere imza atarak ve müşterilere aşıladığı güven duygusuyla kuruluşundan itibaren elektrik müteahitliği alanında saygın bir kuruluş olmayı başarmıştır. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetlerin yanı sıra İtalya ve Türkiye’den ithal ettiğimiz DeMajo, Krea Design ve Braytron gibi markaların aydınlatma ürünlerini de Kıbrıs’taki müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yaşadığımız, çalıştığımız ve vakit geçirdiğimiz mekanların kişilerin hayat kalitesini bire bir etkilediğini akılda tutarak, aydınlatmanın öneminin altını çizmek isteriz. Yıllardır faaliyet gösteren şirketimizin engin tecrübesini, gerek en yeni teknolojileri bina ve tesislerinize uygulayarak, gerekse en kaliteli aydınlatma ürünlerini kullanımınıza sunarak sizlerle paylaşmaktayız.

Elektrik taahüt işleri yanı sıra 2014 yılından itibaren Makro Teknik LTD. solar enerji sistemleri kurulumunu da yelpazesine eklemiştir. Konutlardan, tarımsal alanlara, farklı büyüklükteki işletmelere kadar, şirketimiz tarafından kurulan güneş enerji sistemleri adamızın birçok bölgesinde çevre dostu enerji üretimine katkı koymaktadır.

Makro Teknik LTD.’nin sunduğu hizmetlerden bir diğeri ise enerji nakil hatdı yapımı ve direk tipi ve oda tipi trafo kurulumudur. Şirketimiz,enerji alanındaki uzmanlığını ve tecrübesini kullanarak, kurmuş olduğu trafo merkezleri ile elektrik enerjisinin en güvenli şekilde transfer olmasını sağlamaktadır.

Sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.